Vánoční soutěž o 5 cen za více než 5000 Kč

Nakupujte vánoční dárky s námi
a 5 z vás odměníme hodnotnými cenami za přes 5000 Kč

Nakupte s našimi kupony, svůj nákup registrujte přes náš formulář níže a jste ve hře!

Pro platné zapojení se do soutěže musí být pro ověření poslední proklik do obchodu (před odesláním nákupu – odesláním objednávky v eshopu) z našich stránek . Registrovat můžete každý nákup, který jste zrealizovali z našich stránek KuponyZdarma.cz bez ohledu na výšku vašeho nákupu.

Vánoční soutěž o 5 cen za více než 5000 Kč na KuponyZdarma.cz

Zapojit se můžete neomezeně krát! Registrovat můžete každý váš nákup přes nás.

Ve hře jsou hodnotné ceny a přibalíme i naše limitky textilu v podobě triček, šálků a dalších cen v hodnotě spolu přes 5000 Kč. Jednotlivé ceny jsou vyobrazeny na obrázku soutěže.

Soutěž probíhá od 4.11. do 23.12.2019

Jména výherců zveřejníme do 14 dnů od skončení soutěže na tomto místě.

Registrujte svůj nákup a vyhrajte!

Pro platné zapojení se do soutěže a pro ověření musí být poslední proklik do obchodu (před odesláním nákupu – odesláním objednávky v eshopu) z našich stránek KuponyZdarma.cz.

Údaje o vašem nákupu

Datum:
Obchod:
Hodnota nákupu:

Vložte svůj e-mail (kontakt v případě výhry)
Váš e-mail slouží jen pro účely této soutěže a její vyhodnocení, po jejím skončení ho smažeme z databáze.


Nakupovat přes nás se vyplatí!

Máme tisíce slev do stovek oblíbených obchodů. Každý náš kupón se slevou je ihned platný, nemáme ani registrace. Stačí si vybrat slevu a můžete ihned ušetřit i stovky korun. Rozhodnete nepřehlédněte:

-200 Kč k nákupu na Kasa.cz | -5% na vše na 4Home.cz | -50% sleva na pojištění AXA | -100 Kč na Pilulka.cz | -25% slevový kód na Notino.cz | -90% limitky na DrMax.cz | -1 500 Kč slevové kódy na Alza.cz | -1 290 Kč slevové kódy na eObuv.cz | -10% slevový kód na Zerex.cz | -60% slevy na Deichmann.cz

Chcete více soutěží? Podpořte soutěž sdílením:

Celé znění soutěže

Soutěž probíhá od 04.11. do 23.12.2019. Pro platné zapojení se do soutěže musí soutěžící vyplnit údaje o svém nákupu a zadat svou platnou e-mailovou adresu. Registrovat můžete nákup v jakékoliv hodnotě. Pro platné zapojení se do soutěže a pro ověření musí být poslední proklik do obchodu před odesláním nákupu z našich stránek KuponyZdarma.cz. Výherce budeme kontaktovat právě prostřednictvím zadaného e-mailu a to nejpozději do 14 dnů od skončení soutěže. Výhru odesíláme na naše náklady Českou poštou jako pojištěný balík do vlastních rukou. Zároveň se zavazujeme neposkytnout vaše údaje třetím stranám. Rovněž ani e-mail každého jednoho soutěžícího nikde nezveřejníme. E-mail slouží jen pro účely této soutěže a její vyhodnocení, po jejím skončení ho smažeme z databáze. Soutěž zároveň probíhá i na naší stránce KuponyZdarma.sk pro Slovenskou republiku a ceny jsou stejné pro obě stránky, spolu výše 5 uvedených cen. Soutěžící zároveň souhlasí, že v případě výhry nám dovoluje zveřejnit své jméno a město, kam výhru budeme zasílat. Nebudeme zveřejňovat e-mail, příjmení ani celou adresu výherce. Jména výherců a města (kam zasílám výhru) zveřejníme s jejich souhlasem.

Zapojením se do soutěže nám nedáváte souhlas k zařazení e-mailu pro odběr našich e-mailů. Váš e-mail slouží jen pro účely této soutěže a její vyhodnocení, po jejím skončení ho smažeme z databáze.

Až -50% na zahradní nábytek !!

TOP Slevy na kolekce NYNÍ v e-shope


Zobrazit SLEVY na ASKO-nabytek.cz

Až -50% na zahradní nábytek !!

Exkluzivní SLEVA -10% !!

TOP Využijte slevu -10% extra NA VŠE jen u nás


Zobrazit slevy pro Zerex.cz

SLEVA -10% na Zerex